Ik begin echt te twijfelen, dat die sempie een oplichter is, een faker is zeker, en hoe hij meliss0 kent blijft ook een grote vraagteken, hij kan natuurlijk erover liegen, of samen werken, maar oplichters zijn minder idioot dan deze man.
Hoe beinvloedbaar is hij niet, een oplichter zal nooit of weinig prive berichten/ berichten opsturen naar me, het kan natuurlijk, maar ze blijven discreet.
Hoe dan ook, u mag me blijven bericht sturen, ik lees ze totaal niet en ze zitten ook in de spam berichten.
Mij bedoeling is echter dat u openbaar mij tracht te bereiken, zodat ze kan zien, welke idioot u bent, om zich te laten beinvloeden. U mag schrijven wat u wilt over me, het laat me totaal koud, ik denk zelfs dat ze met u aan lachen zijn, en misschien ook met me, maar lig daar niet wakker van.
Goed zo, doe zo verder, beetje jammer dat hier een strijdtoneel wordt, maar ja, u zoek het ook.
Tot binnenkort ( 2 weken ), profiteert ervan.