faker Meliss0 stuurt me een bericht:
"Hallo, hoe gaat het met u? Ik ben een ervaren dominatrix, dominant en een goede opvoedster. Ik ben op zoek naar een slaaf voor een serieuze, trouwe en langdurige relatie."
ik antwoord eens voor de fun:
"Waarom zou je, als 30 jarige, met een 65 jarige een sm relatie willen aangaan, terwijl er zoveel mannelijke jongere slaven zijn die niets liever zouden willen dan diep voor je gaan? Dat komt omdat je een commerciële Meesteres bent (maar de kans is zeer groot dat je fake bent zoals al deze fake mrs hier). Het is gewoon business as usual, toch?"
faker Meliss0 stuurt terug:
"Hallo slaaf, Je boodschap is duidelijk, je onderdanigheid lijkt al goed verankerd. Dat is goed. Maar woorden zijn niet genoeg, vooral als je beweert "alles onvoorwaardelijk te geven". Telegram: @herrinmelissa0 Je komt onmiddellijk daarheen om je voor te stellen. Verplicht formaat van je eerste bericht: 1. Je naam 2. Je leeftijd 3. Je land / stad (bij benadering) 4. Wat je doet in het leven (studie, werk...) 5. Sinds wanneer je weet dat je diep onderdanig bent 6. Je absolute grenzen (die NOOIT zullen worden verlegd)"
Altijd dus een soort voorgekauwde tekstjes van hem -de faker- die zo doorzichtig zijn en kant noch wal raken. Geef zoveel mogelijke privé info, word verder opgewonden en vol hoop gemaakt, krijg amper of geen info terug, .... en ergens in het misbruikproces: word je en/of gechanteerd en/of begin je te betalen voor een Meesteres die niet bestaat en nooit bestaan heeft.
De faker is zelfs niet in staat zelf een passend antwoord te schrijven en valt terug op zijn ooit eens opgestelde standaardtekstjes. Hoe achterlijk kan je toch zijn om te denken dat je op die achterlijke manier iemand kan bedriegen!
Maar loop toch niet in dit bedrog en verspil jullie tijd niet onderdanige mannen! Hoe zeer je ook een meesteres wil aanbidden en er voor in het stof wil gaan, met de fakers op deze site krijg je NIETS anders dan een hoop ellende en nog geld kwijt op de koop toe! Een echte meesteres? NOOIT!